تاریخ و زمان
شنبه 24 بهمن 1394   01:03:13
منوی اصلی
پنجشنبه 22 بهمن 1394 08:02:05
تعداد بازديد اين صفحه: 159916
تعداد بازديد از سايت: 27315461
تعداد بازديد زيرپورتال: 1784387
اين زيرپورتال امروز: 569
در امروز: 374
اين صفحه امروز: 2
معرفی دفتر جذب و ارزشیابی هیئت علمی


دبیرخانه هیئت امناء، هیأت ممیزه و شورای پژوهشگاه از سه بخش به شرح ذیل تشکیل شده است :

هیئت امناء :
هیئت امناء‌ در پژوهشگاه براساس قانون تشکیل هیئت های امناء‌ در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و پژوهشی مصوب شورای انقلاب فرهنگی تشکیل شده و به موجب قانون، دارای اختیارات وسیعی در زمینه تصویب سازمان اداری، بودجه تفصیلی، کلیه مقررات استخدامی و مالی است، اختیارات هیئت امنا به موجب بند الف ماده 49 قانون برنامه چهارم توسعه، وسعت بیشتری یافته است.

هیئت ممیزه :
هیئت ممیزه در پژوهشگاه بعنوان عالی ترین نهاد علمی محسوب می شود که به موجب پیوست شماره 1 آئین نامه ارتقا مرتبه "در خواست ارتقا به مراتب استادیاری، دانشیاری، استادی، احتساب سابقه خدمت، بورس و مأموریت تحصیلی و فرصت مطالعاتی اعضای هیئت علمی " را مورد بررسی قرار می دهد و موجبات پیشرفت و ترقی علمی پژوهشگاه را فراهم می آورد. اولین دوره هیئت ممیزه در سال 1380  با تصویب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تشکیل گردید و هم اکنون چهارمین دوره هیئت ممیزه پژوهشگاه در جریان است. لازم به یادآوری است پژوهشگاه سازمان انرژی اتمی اولین سازمان پژوهشی در ایران است که مجوز تشکیل هیئت ممیزه را از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دریافت کرده است.

شورای پژوهشگاه :

شورای پژوهشگاه در اجرای ماده 10  اساسنامه پژوهشگاه مصوب شورای گسترش آموزش عالی تشکیل شده و اهم وظایف شورا عبارتند از ارزیابی نتایج و فعالیت های علمی پژوهشی، تأیید آئین نامه های مالی و معاملاتی، اداری، استخدامی و تشکیلاتی، بودجه تفصیلی، آئین نامه ها، دستورالعمل های پژوهشی و پیشنهاد تأسیس و یا انحلال گروه های پژوهشی برای طرح نهایی در هیئت امنا و سایر تصمیمات اجرایی و پژوهشی است.


فرم ها
فرم درخواست ترفیع سالانه  اعضای هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فنون هسته ای
فهرست فعالیت ها و خلاصه امتیازات مواد 1و 2و 3و4 بخش دوم آئین نامه ارتقاء
شناسنامه علمی عضو هیات علمی و پژوهشی
گزارشنامه فعالیت های آموزشی ، پژوهشی و علمی اجرایی اعضا هیات علمی برای ارتقاء مرتبه از استادیاری به دانشیاری و دانشیاری به استادی
فرم درخواست ادامه تحصیل مربیان پژوهشی در مقطع دکتری مطابق دستورالعمل شماره 43103/1/42 مورخ 11/5/1389 وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
فرم معرفی اعضای هیات علمی برای استفاده فرزندان آنها از مفاد
فرم انتقال و تغییر رشته
فرم درخواست ترفیع سالانه اعضای هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فنون هسته ای
فرم مشخصات متقاضیان عضویت در هیات علمی (گزینش استاد)
مدارک لازم جهت ارسال به گزینش استاد برای تایید صلاحیت عمومی (استخدام پیمانی)
بيشتر
آیین نامه های اعضای هیئت علمی پژوهشگاه
بيشتر
دستورالعملهای اعضای هیئت علمی پژوهشگاه
بيشتر
 
 
خانه | بازگشت |
کاربر میهمان (guop)


Powered By Sigma ITID.