1400/3/25 سه‌شنبه
1400/3/3 دوشنبه
لوگو سایت

هسته‌ای/علمی/پژوهشیهسته‌ای/علمی/پژوهشی

.

حضور پارس ایزوتوپ در نمایشگاه بین المللی سلامت ونزوئلا (FISVEN)

1402/1/1913:55
تعداد بازدید: 226 بار

پارس ایزوتوپ به عنوان تنها متولی تولید و تامین رادیوداروها و کیت‌های رادیودارویی در ایران در نمایشگاه بین‌المللی سلامت ونزوئلا به نام  FISVEN شرکت کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان انرژی اتمی ایران؛ این نمایشگاه که در تاریخ 30 و 31 مارس 2023 مصادف با 10 و 11 فروردین 1402 در کاراکاس ونزوئلا برگزار شد.  
این نمایشگاه فرصت مناسبی بود تا کارشناسان شرکت پارس ایزوتوپ با بیش از 30 شرکت داخلی و خارجی درباره جدیدترین موضوعات حوزه بهداشت و سلامت به گفت‌وگو بپردازند.
همچنین وزرای بهداشت ونزوئلا، کوبا و بولیوی از این نمایشگاه بازدید کردند تا علاوه بر ایجاد فضاهای علمی مناسب برای دانشجویان پزشکی، علوم آزمایشگاهی، انجمن‌ها و آکادمی‌های مختلف و عموم مردم، از سایر قابلیت‌ها و توانمندی‌های دیگر کشورها در این نمایشگاه استفاده کنند.


 
در جریان برگزاری این نمایشگاه؛ نیکلاس مادورو، رییس جمهور ونزوئلا از غرفه شرکت پارس ایزوتوپ بازدید کرد و در جریان آخرین دستاوردهای کشورمان در عرصه تولید رادیوداروها و کیت‌های رادیودارویی قرار گرفت.
در FISVEN فضاهایی برای بحث و فعالیت‌های پویا به‌منظور تقویت دانش و نیز امکان تشکیل اتحادیه‌ها و انجمن‌ها فراهم شده بود تا تثبیت کارهای اشتراکی انجام شده در بخش سلامت را تضمین کنند.


شرکت پارس ایزوتوپ به عنوان نماینده ایران و تنها شرکت تولیدکننده رادیوداروها و کیت‌های رادیودارویی در ایران با حضور در این نمایشگاه بین المللی با معرفی محصولات خود در حوزه تشخیص، درمان انواع بیماری‌ها به‌ویژه سرطان‌های گوناگون به منظور تقویت بیش از پیش روابط حوزه سلامت ایران و کشورهای آمریکای لاتین، گام‌های مثبت و مهمی را در این راستا برداشت تا به یکی از خط مشی‌های اصلی خود یعنی ارتقای سلامت عمومی جامعه تحقق بین‌المللی بخشد.
 

پربازدیدترین ها

مطالب مرتبط

آرشیو مطالب

  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
login