1400/3/25 سه‌شنبه
1400/3/3 دوشنبه
لوگو سایت

آخرین اخبار صنعت هسته‌ای

.

لوح افتخار ستاره ارتباطی مدیر ارشد به مهندس اسلامی رسید

1402/2/3120:25
تعداد بازدید: 252 بار

در دهمین جشنواره ستاره روابط عمومی ایران، لوح افتخار ستاره ارتباطی مدیر ارشد به مهندس اسلامی، رییس سازمان انرژی اتمی ایران اعطا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان انرژی اتمی ایران؛ لوح افتخار ستاره ارتباطی مدیر ارشد در مراسم اختتامیه دهمین جشنواره ستاره روابط عمومی ایران به مهندس محمد اسلامی، معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران اعطا شد.
در اختتامیه دهمین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران، سازمان انرژی اتمی ایران در 2 بخش حائز دریافت لوح افتخار شد و لوح افتخار ستاره ارتباطی مدیر ارشد به دلیل حمایت‌های رئیس سازمان انرژی اتمی ایران  در زمینه حرکت روابط عمومی این سازمان در مسیر پیشرفت و تعالی و نیز نقش تعیین کننده در بهبود ارتباط با رسانه‌ها و افکار عمومی به محمد اسلامی اعطا شد.
در متن این لوح تقدیر خطاب به مهندس اسلامی، رییس سازمان انرژی اتمی ایران آمده است: بی‌تردید حرکت رو به تکامل و تعالی روابط عمومی و ارتباطات مرهون حمایت‌ها و نگاه حمایتگرانه شخصیت‌هایی است که با حمایت خود به درخشش روابط عمومی در کشور و حرکت رو به رشد آن سهم شایسته‌ای را برعهده می‌گیرند.
نظر به اینکه بر اساس رای هیات داوران و با عنایت به بررسی‌های انجام گرفته، شخصیت ارتباطی، منش، روحیه تعاملی و نقش تعیین کننده در بهبود ارتباط با ذینفعان و نگاه تعالی جویانه حضرتعالی به حوزه ارتباطات و روابط عمومی، رسانه و افکار عمومی همیشه بارز، موثر و کارساز بوده و از طرف دیگر روابط عمومی تحت امر جناب‌عالی همواره از حمایت‌های فکری و علمی حضرتعالی بهره‌مند بوده و در مسیر پیشرفت قرار گرفته است؛ «لوح ستاره ارتباطی مدیر ارشد» به دلیل نگاه و عملکرد حمایتی از حوزه ارتباطی تحت امر و شخصیت برجسته ارتباطی به آن مدیر ارشد فرهیخته اعطا می‌شود.

آرشیو خبر

پربازدیدترین ها

مطالب مرتبط

آرشیو مطالب

  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
login