1400/3/25 سه‌شنبه
1400/3/3 دوشنبه
لوگو سایت

آخرین اخبار صنعت هسته‌ایآخرین اخبار صنعت هسته‌ای

.

معاون رییس‌جمهور:

مردم؛ صاحب اصلی انقلاب اسلامی و کشور هستند/ با عشق و ایمان پای این انقلاب ایستاده‌ایم

1402/11/2213:32
تعداد بازدید: 346 بار

معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران در جریان حضور در راهپیمایی ۲۲بهمن گفت: مردم ایران با عشق و ایمان پای انقلاب خود ایستاده‌اند.

به گزارش مرکز دیپلماسی عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان انرژی اتمی ایران؛ محمد اسلامی در جریان حضور در راهپیمایی چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با تبریک فرارسیدن 22 بهمن، اظهار کرد: مردم ایران با ایستادگی در کنار انقلاب اسلامی انتظار دارند تا آرمان‌های این انقلاب تحقق یابد. مردم همواره پشتیبان انقلاب اسلامی هستند و البته در مقابل انتظار دارند تا مسوولان بی‌منت و با همت به جامعه و مردم خدمت کنند.

وی تصریح کرد: امروز شاهد هستیم که حضور مردم همانند همیشه پررنگ است؛ زیرا همواره وظیفه‌شناس هستند و میثاق خود را فراموش نمی‌کنند.
 

وی ادامه داد: مردم پای عهد و پیمان خود با امام راحل ایستاده‌اند. مردم ایران برای اهداف بزرگی انقلاب کردند؛ انقلاب آن‌ها برای دستیابی به عزت و شرف ملی بود و در این مسیر همچنان پایدار و ثابت قدم هستند.

وی افزود: خدا به ملت ایران سلامتی و عزت عطا فرماید زیرا ‌مردم همواره در صحنه‌های مختلف حضور داشته‌اند و با وجود اینکه پای انقلاب اسلامی هزینه دادند، اما کوتاه نمی‌آیند و از مواضع خود عقب نمی‌نشینند.این موارد جزو افتخارات است و ما خداوند متعال را شاکریم که در دوره انقلاب اسلامی زندگی می‌کنیم.

رییس سازمان انرژی اتمی ایران گفت: با حضور در جمع مردم مواردی نظیر حمایت آنان از فناوری هسته‌ای مطرح می‌شود و همچنین هموطنان نکاتی درباره وضعیت اقتصادی بیان می‌کنند که لازم است تا مسوولان مربوطه به این موارد توجه ویژه‌ای داشته باشند.

اسلامی تصریح کرد: مردم به لطف الهی، مومنانه، مسلط و ثابت قدم پای انقلاب اسلامی ایستاده‌اند. آنچه مردم را زنده نگه می‌دارد تحقق وعده‌ها، شعارها و اهداف انقلاب اسلامی است. مردم هنگام مشاهده نارسایی‌ها و عدم تحقق وعده‌ها؛ برافروخته می‌شوند البته حق دارند زیرا صاحب انقلاب و کشور هستند.

وی خاطرنشان کرد: انتظار مردم این است که مسوولان با تلاش‌های موثرتر و گسترده‌تر نسبت به رفع مشکلات اقدام کنند بنابراین ما مسوولان باید برنامه‌ریزی صحیحی داشته باشیم تا مشکلات را حل کرده و انتظارات مردم را برآورده سازیم.

معاون رییس‌جمهور عنوان کرد: امروز به‌ویژه معنا و مفهوم انقلاب اسلامی بیشتر خود را نمایان کرده زیرا انقلاب اسلامی ایران به سلطه آمریکا و استکبار خاتمه داد که این مساله به خوبی برای عده‌ای ملموس نبود اما اکنون در شرایطی قرار داریم که ماهیت استکبار جهانی به مردم دنیا معرفی شده و جهانیان بیشتر درک می‌کنند که آن‌ها چه شعارهای فریبکارانه‌ای می‌دهند اما در واقعیت ضد بشر، ضد دموکراسی و آزادی هستند و فقط به منافع خود و غارتگری فکر می‌کنند و جان انسان‌ها برای آن‌ها فاقد ارزش است.

برای مشاهده گزارش تصویری اینجا کلیک کنید.

 

پربازدیدترین ها

مطالب مرتبط

آرشیو مطالب

  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :