1400/3/25 سه‌شنبه
1400/3/3 دوشنبه
لوگو سایت

آخرین اخبار صنعت هسته‌ایآخرین اخبار صنعت هسته‌ای

.

معاون سازمان انرژی اتمی تاکید کرد:

 تبلور وفاداری مردم به انقلاب اسلامی در سایه حضور پررنگ در راهپیمایی 22 بهمن

1402/11/2215:05
تعداد بازدید: 166 بار

معاون سازمان انرژی اتمی ایران گفت: حضور پررنگ و باعظمت ملت بزرگ ایران در چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب، تبلور وفاداری و نشان‌‌دهنده تعهد مردم به انقلاب اسلامی است.

به گزارش مرکز دیپلماسی عمومی و اطلاع رسانی سازمان انرژی اتمی ایران، سیدامیرحسین فقهی در جریان حضور در مراسم چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و راهپیمایی ۲۲ بهمن، اظهار کرد: هرساله در ۲۲ بهمن شاهد حضور پررنگ و باعظمت ملت بزرگ ایران در صحنه و جشن پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی هستیم که نشان‌دهنده وفاداری و تعهد آنان به انقلاب و جمهوری اسلامی است.

رییس پژوهشگاه علوم و فنون هسته‌ای تصریح کرد: مردم با حضور چشمگیر خود در این مناسبت مهم به وظیفه خود عمل کرده‌اند و در مقابل ما مسوولان نیز موظفیم با توان مضاعف نسبت به حل مسایل و مشکلات مردم اقدام کنیم.
 

وی افزود: ضروری است که با توجه به «همیّت داخلی» مشکلات را برطرف سازیم؛ زیرا با این کار به دشمن اجازه ناامید کردن مردم را نخواهیم داد
.


وی تصریح کرد: باید برای حل مشکلات مردم تلاش مضاعفی داشته باشیم زیرا این کار در نهایت موجب افتخار و سربلندی ایران می‌شود، در این مسیر باید خود را بدهکار مردم بدانیم و در انجام امور همیشه نسبت به ملت بزرگ ایران وفادار باشیم.

فقهی گفت: مسوولان باید در ذهن خود این باور را داشته باشند که اگر اعتبار، جایگاه و احترامی دارند، توسط مردم به آن‌ها داده شده و در مقابل باید بتوانند پاسخگوی اعتماد عمومی ملت باشند.

معاون سازمان انرژی اتمی ایران در پایان اظهار کرد: مهم‌ترین موضوعی که در کشور باید تقویت شود؛ اعتماد عمومی و پشتوانه مردمی است. بنابراین برای تحقق این اصل مهم و ضروری، مسوولان باید تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات مردم به کار ببرند.

برای مشاهده گزارش تصویری اینجا کلیک کنید.

پربازدیدترین ها

مطالب مرتبط

آرشیو مطالب

  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :