1400/3/25 سه‌شنبه
1400/3/3 دوشنبه
لوگو سایت

آخرین اخبار صنعت هسته‌ایآخرین اخبار صنعت هسته‌ای

.

سخنگوی سازمان انرژی اتمی:‌

حضور گسترده مردم در صحنه‌های گوناگون، معجزه انقلاب اسلامی است

1402/11/2215:31
تعداد بازدید: 183 بار

سخنگو و معاون امور بین‌الملل، حقوقی و مجلس سازمان انرژی اتمی ایران گفت: حضور و مشارکت گسترده مردم و بودن آن‌ها در صحنه‌های گوناگون یکی از معجزات انقلاب اسلامی است.

به گزارش مرکز دیپلماسی عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان انرژی اتمی ایران؛ بهروز کمالوندی در جریان حضور در راهپیمایی چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اظهار کرد: حرکت پرشتاب انقلاب نیازمند حضور گسترده مردم در صحنه‌های گوناگون است که راهپیمایی ۲۲بهمن ماه یکی از این صحنه‌ها است و هر ساله این مهم به صورت با شکوهی برگزار می‌شود.
 

وی افزود: حرکت انقلابی را نباید فقط یک حرکت سیاسی دانست؛ بلکه یک حرکت دینی است و در مسیر مبارزه حق علیه باطل، انسان باید تصمیم بگیرد که قرار است در کدام مسیر حرکت کند. به نظر بنده امروز برای دنیا کاملا روشن شده که حق در حال جلوه‌گری بوده و باطل نیز به‌خوبی دیده می‌شود. آنچه در غزه می‌گذرد همه چیز را برای همه روشن کرده؛ رژیم صهیونسیتی، در سمت و تفکر باطل در حال تلاش بیهوده است؛ البته تردیدی نیست که حق بر باطل پیروز می‌‌شود.

سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران تاکید کرد:‌ مهم است که ما به عنوان کسانی که اعتقاد به انقلاب و دفاع از حق داریم در این مسیر و در صحنه‌های گوناگون نظیر راهپیمایی 22 بهمن، حضوری موثر داشته باشیم، ‌همچنین مشارکت در صحنه‌های سیاسی مانند انتخابات نیز بسیار مهم است و انتظار می‌رود مردم با حضور گسترده و مشارکت خود دشمن را بیش از پیش ناامید کنند.

معاون امور بین‌الملل، حقوقی و مجلس سازمان انرژی اتمی ایران درباره اهمیت حضور گسترده مردم در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: به مردم عزیز کشورمان توصیه می‌کنم درانتخابات آتی مشارکت وسیع داشته باشند. زیرا استکبار به دنبال ایجاد ناامیدی در میان مردم نسبت به انقلاب اسلامی است و برای تحقق این موضوع نیز تلاش‌های فراوانی کرده و ترفندهای زیادی را به کار می‌گیرد؛ به یاری خداوند متعال حضور مردم در صحنه‌های گوناگون خلاف خواسته استکبار بوده است.

کمالوندی گفت: یکی از حوزه‌هایی که مایه اقتدار بوده و به گفته مقام معظم رهبری آبروی کشور است؛ صنعت هسته‌ای است. این صنعت به صورت بسیار موثر و توفنده در حال حرکت است و به مردم عزیز کشور نوید می‌دهیم که هر روز شاهد پیشرفت‌‌های بیشتر و بهتر صنعت و فناوری هسته‌ای خواهیم بود.

برای مشاهده گزارش تصویری اینجا کلیک کنید.

 

پربازدیدترین ها

مطالب مرتبط

آرشیو مطالب

  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :