1400/3/25 سه‌شنبه
1400/3/3 دوشنبه
لوگو سایت

آخرین اخبار صنعت هسته‌ایآخرین اخبار صنعت هسته‌ای

.

معاون سازمان انرژی اتمی:

مردم پای آرمان‌های انقلاب اسلامی ایستاده‌اند

1402/11/2217:08
تعداد بازدید: 220 بار

معاون سازمان انرژی اتمی ایران اظهار کرد: حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن نشان‌دهنده این است که مردم پای آرمان‌های انقلابشان ایستاده‌اند و حضور آن‌ها سبب سربلندی و عزت ملی خواهد شد.

به گزارش مرکز دیپلماسی عمومی و اطلاع رسانی سازمان انرژی اتمی ایران، علی نوروزی امروز در جریان حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: حضور گسترده مردم ایران در راهپیمایی 22 بهمن همواره باعث غرور ملی شده است و این مهم برای کشور بسیار حائز اهمیت است

مدیرعامل شرکت فناوری‌های پیشرفته ایران تاکید کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی همواره شاهد تجلی حضور گسترده مردم در حمایت از انقلاب بوده و هستیم
وی تصریح کرد: حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن نشان‌دهنده این است که مردم پای آرمان‌های انقلابشان ایستاده‌اند و حضور آن‌ها سبب سربلندی و عزت ملی خواهد شد.
 

وی درباره وظیفه مسوولان در قبال پاسخ به ‌انتظارات و خواسته‌های مردم گفت: مسوولان باید با دل و جان تلاش کنند تا در مسیر برآورده ساختن اهداف انقلاب بتوانند به انتظارات و خواسته‌های مردم پاسخ دهند.

نوروزی افزود: مردم در این مسیر به چگونگی تلاش مسوولان نگاه کرده و عملکرد آن‌ها را بررسی و ارزیابی می‌کنند؛‌ در این راه اگر مسوولی کار خود را به خوبی انجام دهد به حتم او را دوست خواهند داشت؛ نمونه بارز این مساله شهید سردار سلیمانی است. در مقابل اگر عملکرد مسوولی صحیح نباشد،‌مردم به او تذکر خواهند داد.
 
مدیرعامل شرکت فناوری‌های پیشرفته ایران عنوان کرد:‌ ما نیز سعی و تلاش می‌کنیم تا بهترین سطح از عملکرد خود را در خدمت به مردم نمایان سازیم.
 
نوروزی درباره پیشرفت‌های علمی در عرصه فناوری هسته‌ای گفت: عرصه فناوری هسته‌ای شامل علوم بسیار پیشرفته‌ می‌شود و تمام دنیا به دنبال این علوم و فناوری‌ها و نیز دستاوردهای حاصل از آن هستند اما معدود کشورهایی در جهان به این علوم دست یافته‌اند،‌ آن را بومی کرده‌اند و تا انتها ادامه می‌دهند.
 
معاون سازمان انرژی اتمی ایران خاطرنشان کرد: خوشحالم که ایران توانسته است جزو یکی از این کشورها باشد و ما نیز توانسته‌ایم در مسیر علوم هسته‌ای به موفقیت و پیشرفت دست یابیم و اکنون جزو چند کشور نخست دنیا در این عرصه باشیم.

برای مشاهده گزارش تصویری اینجا کلیک کنید.

 

پربازدیدترین ها

مطالب مرتبط

آرشیو مطالب

  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :