1400/3/25 سه‌شنبه
1400/3/3 دوشنبه
لوگو سایت

پربازدیدترین ها

.

رییس سازمان انرژی اتمی:

حضور در پای صندوق‌های رای، حماسه‌ای دشمن‌شکن خواهد بود/ ضرورت تببین دستاوردهای انقلاب اسلامی برای ملت ایران

1402/12/1113:46
تعداد بازدید: 419 بار

معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی اظهار کرد: امروز وظیفه ما حضور حداکثری و پرشور در پای صندوق‌های رای است.

به گزارش مرکز دیپلماسی عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان انرژی اتمی ایران؛ محمد اسلامی، رییس سازمان انرژی اتمی صبح امروز (جمعه) با حضور در شعبه اخذ رای مسجد جامع لویزان و پس از انداختن رای خود به صندوق، در جمع خبرنگاران گفت: دشمنان حضور پرشور مردم ایران پای صندوق‌های رای را بر نمی‌تابند و هدف آنان این است که مردم را از حکومت جدا کنند.

وی تصریح کرد: امروز وظیفه  تک تک ملت ایران حضور پرشور در پای صندوق‌های رای است و این حضور، حماسه‌ای دشمن‌شکن خواهد بود.
 

اسلامی با بیان اینکه مردم ایران سال‌ها قبل دست غارتگران را در کشور قطع کردند، گفت: هدف دشمنان این است که بار دیگر و با جدایی مردم از حکومت اقدام به غارتگری کنند و به همین دلیل در زمان انتخابات سعی می‌کنند تا با سیاه‌نمایی، مشکلات را بزرگ‌ نشان دهند. نقاط ضعف در همه کشورها وجود دارد اما دشمنان با پررنگ کردن این موارد در ایران و تبلیغات فراوان به دنبال تخریب اذهان عمومی هستند تا مردم را مایوس و ناامید کنند
.


معاون رییس‌جمهور گفت: دشمنی‌ها و مزاحمت‌ها دارای چند رویکرد اساسی است که روی آن متمرکز شده‌اند؛ یک بخش انتخابات است زیرا پیام واضحی دارد؛ مردم می‌گویند؛ «ما هستیم» و ما همه برای انقلاب،‌ کشور و سرنوشت خود احساس مسوولیت می‌کنیم. دشمنان با عملیات روانی، کارهای مخرب، مزاحمت و تحریم‌های ظالمانه غیرقانونی به دنبال از بین بردن احساس مسوولیت عمومی و دلسرد کردن هستند

اسلامی با تاکید بر ضرورت تببین دستاوردهای انقلاب اسلامی برای ملت ایران اظهار کرد: در این شرایط، ایران بزرگ مسیر خود را با سربلندی و عزت طی کرده و اکنون در یک نقطه اقتدارآمیز قرار داریم و دشمنان می‌دانند ایران کشوری نیست که به راحتی بتوانند با آن مقابله کنند.

وی تصریح کرد: دشمنان به دنبال القای بی‌تاثیر بودن حضور مردم و نقش‌آفرینی آنان در انتخابات هستند در صورتی‌که این مساله دروغی بزرگ محسوب می‌شود و با همه فراز و نشیب‌ها و مزاحمت‌هایی که برای کشور ایجاد کرده‌اند،‌ مردم پیشرفت‌های فوق‌العاده کشور را مشاهده و درک می‌کنند.

اسلامی گفت: اگر در وضعیت اقتصادی موجود، موارد و مشکلاتی را مشاهده می‌کنیم؛ به حتم با تلاش و کوشش‌ شبانه‌روزی برطرف خواهد شد.

برای مشاهده گزارش تصویری اینجا کلیک کنید.

پربازدیدترین ها

مطالب مرتبط

آرشیو مطالب

  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
login