اخبار
1399/2/25 پنجشنبه
سازمان انرژی اتمی شهادت دریادلان ناوچه کُنارک را تسلیت گفت
سازمان انرژی اتمی ایران در پیامی شهادت جمعی از دریادلان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در آب‌های دریای عمان(سانحه ناوچه کُنارک) را تبریک و تسلیت گفت.
متن پیام منتشر شده سازمان انرژی اتمی ایران در فضای مجازی به شرح زیر است:

"والذينَِ هاجروا في سبيل‌الله ثمَّ قُتلوا او ماتوا ليرزقهم رزقاً حسناً و اِنَّ الله لهو خير الرازقين"
سوره‌ی مباركه حج_آیه 58
 
بروزِ سانحه‌ی غمبارِ عروجِ جمعی از دريادلان و دلاور مردانِ نيروی دريايی ارتش جمهوری اسلامی ايران در جريان برگزاری رزمايش در دريای عمان، جراحتی عميق را بر دل‌های آحاد اُمّت اسلامی و دوستداران و دلبستگانِ سربلندی ايرانِ عزيز نهاد.
اگر چه فقدان مدافعان و سربازانِ حريم مقدّس سرزمين اسلامی، سخت و روحگزاست امّا به يقين اين شهيدان سرافرازِ ميهن عزيز اسلامی اكنون به پاس مجاهدتِ مخلصانه در مسير صيانت از كيانِ مام ميهن، عندَ ربهم يُرزَقونند.
ما خدمتگزاران نظام مقدّسِ جمهوری اسلامی در سازمان انرژی اتمی ايران ضمن عرض تبريك و تسليّت به مناسبت شهادت اين سربازان جان بركفِ ارتش اسلام به محضر رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، فرمانده محترم كل ارتش جمهوری اسلامی ايران و ساير همرزمان و همسنگرانِ اين شهيدانِ خدايی به ويژه خانواده‌های محترم شهدای گرانقدر، از درگاه حضرت احديّت مسألت می‌نماييم تا به حرمتِ اين ليالي مبارك، اين عزيزان را جليس و همنشينِ مولای متّقيان (ع) قرار دهد و بر درجات آنان بيفزايد. بمنّه و كرمه
 
مدیران، کارشناسان و کارکنان 
سازمان انرژی اتمی ایران
 

کلیه حقوق برای سازمان انرژی اتمی محفوظ می باشد

www.aeoi.org.ir