13:50:08 - 1398/12/16 جمعهبا صدور پیامی انجام شد؛
تسلیت رئیس سازمان انرژی اتمی در پی درگذشت شیخ‌الاسلام
.

دکتر علی‌اکبر صالحی، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران طی پیامی در گذشت «حسین شیخ الاسلام» معاون امور بین‌الملل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی را تسلیت گفت.
 

«اِنّا لِلّهِ وَ اِنّا إِلَیهِ راجِعون» 

با نهایت تأسف و تألم خبر جانکاه درگذشت دوست و برادر عزیزم جناب آقای حسین شیخ‌الاسلام، از پیشکسوتان حوزه سیاست خارجه و دیپلمات حاذق و ارزنده کشور را دریافت نمودم.

ایشان در طول فعالیت‌های خالصانه و صادقانه خود در عرصه بین‌الملل و سیاست خارجه، با خدماتی انقلابی، دلسوزانه و مجاهدتی کم‌نظیر در برپایی جریان محور مقاومت، نقشی موثر و بی بدیل در پیشبرد اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی ایفا نمود که خدمات این خدمتگزار با ایمان در اقلیم سیاست، با یادی نیک در اذهان مردم شریف ایران اسلامی باقی خواهد ماند.

بدون تردید خدمات و فعالیت‌های ثمین آن عزیز بزرگوار در خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی، اندوخته‌ای ارزشمند در سرای ابدیست و بر کارنامه نورانی و حسنات آن مرحوم در دیوان عدل الهی خواهد افزود.

اینجانب این ضایعه دردناک را خدمت خانواده مکرم شیخ‌الاسلام علی‌الخصوص همسر و فرزندان آن مرحوم و کلیه همکاران محترم و سابق ایشان در دستگاه دیپلماسی کشور تسلیت عرض نموده و از درگاه احدیت متعال برای آن عزیز سفر کرده به سرای باقی، علو درجات و همنشینی با ابرار و نیکان مسألت می‌نمایم.
 

منبع خبر : دیپلماسی عمومی و اطلاع‌رسانی
login