1400/3/25 سه‌شنبه
1400/3/3 دوشنبه
لوگو سایت

پیام های ریاست سازمان

.

دکتر صالحی درگذشت دکتر علی محمد احمدی را تسلیت گفت

1399/10/2716:05
تعداد بازدید: 78 بار
دکتر علی اکبر صالحی، معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران در پی درگذشت دکتر علی محمد احمدی، رییس مرکز تحقیقات و کاربرد انرژی های نو سازمان انرژی اتمی ایران در دهه 1370 و نماینده دوره های سوم و ششم مجلس شورای اسلامی، پیام تسلیتی به شرح زیر صادر کرد.
بسم الله الرحمن الرحیم
کُلُّ نَفْسٍ ذائِقَةُ الْمَوْتِ وَ نَبْلُوکُمْ بِالشَّرِّ وَ الْخَیْرِ فِتْنَةً وَ إِلَیْنا تُرْجَعُونَ (انبیاء/35)
با نهایت تالم و تاثر، مطلع شدم فرهیخته گرامی، جناب آقای دکتر علی محمد احمدی، رییس مرکز تحقیقات و کاربرد انرژی های نو سازمان انرژی اتمی ایران در دهه 1370 و نماینده دوره های سوم و ششم مردم شریف الیگودرز در مجلس شورای اسلامی، بر اثر بیماری کرونا دیدار حق را لبیک گفته و به دیار باقی شتافته است. انسانی شریف، انقلابی و با اخلاق که ابتکارات و دستاوردهای زیادی را در حوزه های تخصصی انرژی های نو، نیروگاه های بادی، خورشیدی و بیوگاز و همچنین در عرصه های علمی، پژوهشی، محیط زیست، عمران و توسعه پایدار در سازمان انرژی اتمی، وزارت نیرو، پروژه های پارس جنوبی و مجلس شورای اسلامی به منصه ظهور رسانده است. یقیناً خدمات و تلاش های عدیده و ارزنده این فرهیخته خدوم، در تاریخ غرورآفرین نظام اسلامی ثبت خواهد شد.
اینجانب ضمن عرض تسلیت به محضر جامعه علمی و خدمتگزاران خدوم ایران اسلامی و بویژه خاندان جلیل القدر احمدی، از خداوند متعال برای آن فقید سعید علو درجات و همنشینی با اولیاء دین و برای خانواده معزز ایشان صبر و سلامتی مسئلت می کنم.
 

پربازدیدترین ها

مطالب مرتبط

آرشیو مطالب

  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
login