• ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

00:47:18 - 1399/1/5 سه‌شنبه
برگزاری مسابقه کتابخوانی «در خانه بمانیم، بیشتر کتاب بخوانیم»
.
مسابقه کتابخوانی «در خانه بمانیم، بیشتر کتاب بخوانیم» همزمان با ایام نوروز ۱۳۹۹ و روز ملی فناوری هسته‌ای، توسط اداره کل دیپلماسی عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان انرژی اتمی ایران برگزار می‌شود.
همزمان با ایام نوروز۱۳۹۹ و تعطیلی مدارس و مراکز آموزشی سراسر کشور و با توجه به تاکید ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا مبنی بر اراده ملی و حضور حداکثری مردم در منازل و پرهیز از مسافرت، سازمان انرژی اتمی ایران، با هدف ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی‌ و غنی‌سازی اوقات فراغت، مسابقه کتابخوانی با عنوان «در خانه بمانیم، بیشتر کتاب بخوانیم» را در فضای مجازی برگزار می‌کند.
 علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند از تاریخ 5 لغایت 16 فروردین‌ماه سال جاری، یادداشت کوتاهی درباره کتاب یا کتاب‌هایی که در این ایام مطالعه می‌کنند را به‌همراه عکس کتاب مطالعه‌شده، از طریق شناسه اینستاگرام AEOINEWS@ و یا به ایمیل رسمی اداره کل دیپلماسی عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان انرژی اتمی به آدرس WEB_PUBLICR@AEOI.ORG.IR ارسال کنند. همچنین خواهشمند است در ایمیل ارسالی مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، شهر، شماره تماس و آدرس دقیق درج شود.
در پایان همزمان با ۲۰ فروردین روز ملی فناوری هسته‌ای، به قید قرعه به ده نفر از شرکت کنندگان و آثار برگزیده این مسابقه فرهنگی، هدیه‌ای به رسم یادبود اهدا خواهد شد.
 
منبع خبر : دیپلماسی عمومی و اطلاع‌رسانی
نسخه قابل چاپ
بيشتر
login