• ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
رویدادهای علمی و هسته‌ای
رویدادهای علمی و هسته‌ای
با پیام معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران؛
اولین جشنواره علمی، فرهنگی و رسانه‌ای صنعت هسته‌ای آغاز به کار کرد
.
جشنواره علمی، فرهنگی و رسانه‌ای صنعت هسته‌ای کشور با موضوع «انرژی هسته‌ای؛ چشم‌انداز فردا» و پیام دکتر علی‌اکبر صالحی، معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران آغاز شد.
در بخشی از پیام معاون رئیس‌جمهور به مناسب شروع این جشنواره آمده است:

 بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ 


برای اینجانب، مایه‌ی بسی خرسندی است که همزمان با برگزاری جشن‌های ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی و در آستانه ورود پیروزمندانه ملت سرافراز ایران به سده جدید خورشیدی، جشنواره علمی، فرهنگی و رسانه‌ای صنعت هسته‌ای کشور به همت اداره کل دیپلماسی عمومی و اطلاع‌رسانی و با همکاری همدلانه سایر معاونت‌ها و واحدهای زیرمجموعه این صنعت ملی برگزار می‌شود. برای همه دست‌اندرکاران این اقدام مبارک، آرزوی توفیق روزافزون دارم.
گمان مبر که به پایان رسید کار مغان        هزار باده‌ی ناخورده در رگ تاک است

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان انرژی اتمی، نخستین جشنواره علمی، فرهنگی، رسانه‌ای صنعت هسته‌ای با محوریت دیپلماسی عمومی و با شعار «انرژی هسته‌ای؛ چشم‌انداز فردا» برگزار می‌شود. این جشنواره توسط اداره کل دیپلماسی عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان انرژی اتمی ایران، باهدف ایجاد و توسعه شبکه نخبگان، شناسایی ظرفیت‌ها و تعامل با مخاطبین، در محورهای «تولیدات رسانه‌ای، بسته خبری، تولیدات فرهنگی و هنری و بخش ویژه علمی» اجرا خواهد شد. (دانلود پوستر جشنواره)

علاقه‌مندان جهت شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را از تاریخ 1 بهمن لغایت 25 اسفند 1399 به آدرس پست الکترونیک aeoi.festival@aeoi.org.ir و یا نشانی: تهران- انتهای کارگر شمالی- سازمان انرژی اتمی ایران- دبیرخانه جشنواره (اداره کل دیپلماسی عمومی و اطلاع‌رسانی) ارسال نمایند. نتایج نهایی 20 فروردین 1400 هم‌زمان با سالروز ملی فناوری هسته‌ای اعلام و آثار منتخب در هر محور منتشر و از برگزیدگان تقدیر به عمل می‌آید.

مقررات و شرایط کلی ارسال آثار
  • - شرکت در این جشنواره برای عموم آزاد است.
  • - در موضوع ایمیل ارسالی عنوان جشنواره و محور شرکت در مسابقه مشخص شود.
  • - مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تحصیلات، شهر، شماره تماس و آدرس دقیق درج شود.
  • - آثار ارسالی در هر محور به‌صورت جداگانه ارسال شود.
  • - آثار ارسالی، نباید دارای هرگونه نشانه تصویری (لوگو، واترمارک و...) باشند.
  • - ارسال اثر و شركت در اين جشنواره به‌منزله اعلام مالكيت اثر توسط ارسال‌كننده است. در صورت اثبات خلاف اين امر در هر مرحله‌اي، اثر ارسالي از روند جشنواره و داوری حذف می‌شود و برگزار‌كننده مسئوليتي در قبال چنين عملكردي از سوي ارسال‌كنندگان نخواهد داشت.
  • - دبیرخانه جشنواره پس از اعلام نتایج و اهدای جوایز، حق انتشار آثار را از طریق ابزارهای ارتباطی/رسانه‌ای برای خود محفوظ می‌داند.
  • - به آثار برگزیده گواهی شرکت در جشنواره داده خواهد شد.
برای کسب اطلاعات بیشتر به پورتال سازمان انرژی اتمی به نشانی https://www.aeoi.org.ir/  و جهت پاسخ به سؤالات با شماره 02182066315 یا شناسه AEOINEWS@ (اینستاگرام) در تماس باشید.
 

 
منبع خبر : دیپلماسی عمومی و اطلاع‌رسانی
نسخه قابل چاپ
login