1400/3/25 سه‌شنبه
1400/3/3 دوشنبه
لوگو سایت

آخرین اخبار صنعت هسته‌ای

.

پیام دکتر صالحی خطاب به ملّت قهرمان و سرافراز ایران

1400/3/2520:52
تعداد بازدید: 563 بار

دکتر علی اکبر صالحی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در آستانه برگزاری انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ خطاب به ملّت قهرمان و سرافراز ایران پیامی منتشر کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:
 
لَقَدْ أَرْسَلْنَا رُسُلَنَا بِالْبَيِّنَاتِ وَأَنْزَلْنَا مَعَهُمُ الْكِتَابَ وَالْمِيزَانَ لِيَقُومَ النَّاسُ بِالْقِسْطِ

ملّت قهرمان و سرافراز ایران
بار دیگر موسم برگزاری آزمون مردم سالاری در خردادماه فرا رسیده و چشم جهانیان و نگاه ناظران بین‌المللی به قدم‌ها و دستانِ پرتوان و سرنوشت سازِ شما دوخته شده است. اگرچه بسیاری از دشمنان و بدخواهان ایران اسلامی در تلاشند تا به لطایف الحیل و با استفاده از امکانات و ابزارهای رسانه‌ای، بذر نومیدی و یأس را در دلهای جمع کثیری از هموطنانِ عزیزمان بپراکنند امّا اینجانب به زمان شناسی و هوشمندیِ جبلّی و تاریخیِ مردمان ایران زمین ایمان دارم و بر این باورم که به رغم کوشش مذبوحانة مدّعیان و نامحرمان، ملّت بزرگ ایران یک بار دیگر، با صلابت و پرتوان در عرصة تعیین سرنوشت و صیانت از ارکان مردمسالاری دینی حضور خواهد یافت. هرچند در این میانه، برخی از عزیزان و خدمتگزاران صدیق نظام و انقلاب آنچنان که باید و شاید، قدر ندیدند و میدان برای بهره‌مندی ملّت عزیز ایران از خدمات ‌آنان آماده نشد؛ امّا اکنون زمان شِکوه و شکایت از برخی قصورها و تقصیرها نیست.
همة ما به عنوان اعضای تشکیل دهندة پیکرة با شکوه ایران اسلامی نیک می دانیم که عدم بهره‌مندی مناسب و شایسته از فرصت‌های تاریخی، موجب پشیمانی خواهد شد و به سادگی وسهولت نمی‌توان به جبران مافات پرداخت. صندوق رأی، میراث گرانسنگ نهضت مشروطیّت ایران و ثمرة خون پاک و مطهّر شهدای والامقام انقلاب اسلامی است. پس بر ماست که با هر گرایش و عقیده و سلیقه به ندای رهبر فرزانة انقلاب اسلامی (مدّظله العالی) لبیک گوییم و برای سربلندی و اسرافرازی ایران کهن و ترسیم چشم‌اندازی نوید بخش در آستانة ورود به قرن جدید خورشیدی ، هنگامه‌ای دیگر برپا کنیم و نقشی ماندگار از خود بر صحیفة روزگار به یادگار نهیم.
زمانه قرعه نو می زنـــد به نام شمـــا   خوشا شما که جهان می رود به کام شما
زمان به دستِ شما می‌دهد زِمام مــــراد     از آنــکه هست به دستِ خرد زمـام شما

منبع خبر: دیپلماسی عمومی و اطلاع‌رسانی
 

آرشیو خبر

پربازدیدترین ها

مطالب مرتبط

آرشیو مطالب

  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
login