1400/3/25 سه‌شنبه
1400/3/3 دوشنبه
لوگو سایت

آخرین اخبار صنعت هسته‌ای

.

پیام قدردانی رئیس پژوهشگاه علوم و فنون هسته‌ای از تلاشگران عرصه پژوهش و فناوری صنعت هسته‌ای

1400/4/2822:18
تعداد بازدید: 221 بار

دکتر جواد کریمی‌ثابت، معاون رئیس سازمان انرژی اتمی ایران و رییس پژوهشگاه علوم و فنون هسته‌ای به مناسبت موفقیت پژوهشگاه علوم و فنون هسته‌ای در کسب رتبه دوم میان پژوهشگاه‌های سراسر کشور بر اساس رتبه‌بندی پایگاه استنادی علوم جهان اسلام، در پیامی از تلاش‌های مجدانه و خالصانه همکاران این پژوهشگاه تقدیر و تشکر کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

همکاران گرامی پژوهشگاه علوم و فنون هسته‌ای
با اهداء سلام و تحیّات؛
 کسب رتبه دومی پژوهشگاه علوم و فنون هسته‌ای در میان پژوهشگاه‌های سراسر کشور موفقیتی چشم‌گیر و درخور تحسین است.
بدون تردید ارتقاء رتبه این مجموعه پژوهشی به جایگاه دوّمی در کشور برای اینجانب و همه پژوهش‌گران فعّال، پرشور و باانگیزه مایه بسی افتخار و مباهات است.
قطعاً و یقیناً بر کسی پوشیده نیست این درخشش پژوهشی و علمی که ثمره هم‌دلی، هم‌افزایی و استفاده از خرد جمعی و همچنین استفاده از تجربیات و رهنمودهای ارزشمند پیشکسوتان مجموعه می‌باشد مرهون اعتماد و باور به نیروی انسانی باانگیزه و امیدوار است که با روحیه جهادی توانسته است بر مشکلات داخلی و بیرونی فائق آید و با افتخار و لطف حضرت باری‌تعالی قله‌های موفقیت را یکی پس از دیگری فتح نماید.
یادآوری این نکته ضروری است که پژوهشگاه علوم و فنون هسته‌ای دارای زیرساخت‌های فنّی و تخصّصی منحصربه‌فردی است که متأسفانه برخی از آن‌ها همچنان مغفول مانده است.
در دو سال گذشته سعی بر آن شده است که با برنامه‌ریزی منسجم و در راستای پیاده‌سازی اهداف بیانیه گام دوّم انقلاب، تمامی توان و استعداد و ظرفیت‌های موجود را با یکدیگر هم‌سو نموده تا بتوان جایگاه واقعی پژوهشگاه را نه تنها در سطح ملّی بلکه در سطح منطقه و بین‌المللی معرفی و تثبیت کرد.
در این میان عدم سیاست زدگی، نگاه تخصّصی به مسائل و راه‌کارهای آن‌ها، تعامل دوسویه با همکاران در اجرای سیاست‌های تدوین‌شده از سوی پژوهشگاه و ... همگی به مثابه دمیدن روح تازه‌ای بر کالبد پژوهشگاه بوده است که جز با همکاری و همیاری این خانواده بزرگ علمی-پژوهشی میسّر نبوده است.
اساتید، پژوهش‌گران و همکاران گرامی؛
 اینجانب بر آن باورم که دامنه اثرگذاری پژوهشگاه در حوزه صنعت هسته‌ای، سطح ملّی و حتّی بین‌الملل، بسیار گسترده‌تر و عمیق‌تر از آن است که هم‌اکنون وجود دارد.
اگر چه کسب موفقیت‌های پی‌در‌پی، آینده‌ای روشن را نوید می‌دهد ولیکن رسیدن به وضع مطلوب و شایسته جایگاه رفیع پژوهش و فنّاوری، جز با مشارکت تک‌تک همکاران در همه سطوح امکان‌پذیر نخواهد بود.
در پایان مجدداً از تمامی همکاران گرامی که در طول بیش از دو سال گذشته با همراهی و سعه‌صدر و همچنین تلاش و پشتکار خود موجب پیشرفت و ارتقاء پژوهشگاه شده‌اند تشکر و قدردانی کرده، ضمن توصیه به استمرار در این حرکت خجسته و مبارک، بهروزی و سلامتی همگان را از خداوند متعال خواستارم.

منبع خبر: دیپلماسی عمومی و اطلاع‌رسانی

آرشیو خبر

پربازدیدترین ها

مطالب مرتبط

آرشیو مطالب

  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
login