نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخبار

شانزدهمین همایش ادبی سوختگان وصل با عنوان سلام سردار و با تجلیل از سردار قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عصر روز سه شنبه 8 اسفند ماه جاری با حضور جمعی از مقامات لشکری و کشوری از جمله  "دکتر علی اکبر صالحی" رئیس سازمان انرژی اتمی، سرلشکر "محسن رضایی" دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، سردار "حسین دهقان" وزیر سابق دفاع، سردار "محمدرضا یزدی" فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران، سردار "علی فضلی" جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین  برگزار شد. به همین مناسبت رییس سازمان انرژی اتمی پیامی به شرح زیر به این همایش صادر کرد.  

 

سردار سرافراز سپاه اسلام حاج قاسم سلیمانی

فرماندۀ معزّز نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

 

باسلام و درود بی‌پایان،

 اکنون که به همّت جمعی از عاشقان و دلدادگان حریم ولایت، مراسم بزرگداشت خدمات ماندگار آن اسوۀ مجاهدت و ایثار با حضور خیل دوستداران و دلبستگان مکتب اهل بیت (ع)  برگزار می‌شود، بر خود فرض می‌دانم تا به نمایندگی از سوی اعضای خانوادۀ بزرگ و افتخارآفرین صنعت هسته‌ای کشور، از کوششهای خستگی‌ناپذیر و تلاشهای بی‌وقفۀ آن دلاور دوران قدردانی نمایم و در برابر عزم و ارادۀ پولادین شما در راستای پاسداری از مرزهای اسلام و ایران عزیز سرِ تعظیم فرود آورم.

بدون تردید نام بلند شما برای همیشۀ ایّام در تاریخ ایران و در دفتر مجاهدان قدر اوّل سپاه اسلام ثبت و ضبط خواهد شد و توده‌های مسلمانان در جای جای جهان اسلام بویژه جوانان برومند نهضت عظیم اسلامی از انوار وجود متبرّک شما، درس رشادت و معرفت و ایمانِ خلل‌ناپذیر نسبت به وعده‌های الهی خواهند آموخت.

امید است در پرتو الطاف و عنایات الهی قدردان خون شهدای انقلاب اسلامی و شهیدان مدافع حرم باشیم و به یُمن توجّهات ذوات مقدّسۀ ائمۀ اطهار(علیم‌السّلام) از شفاعت آن شهیدان خدایی در روز واپسین برخوردار شویم.

دوام سلامتی و مزید توفیقات آن برادر گرامی را در سایۀ عنایات حضرت ولی عصر(عج) از درگاه حضرت حقّ مسئلت می‌نمایم.                                                                                     


نسخه قابل چاپ