1400/3/25 سه‌شنبه
1400/3/3 دوشنبه
لوگو سایت

آخرین اخبار صنعت هسته‌ایآخرین اخبار صنعت هسته‌ای

.

معاون رییس‌جمهور تاکید کرد:

طنین فریاد آزادی ملت مظلوم فلسطین در جهان همزمان با روز قدس

1403/1/1622:16
تعداد بازدید: 233 بار

معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران در پیامی بمناسبت روز قدس نوشت: فردا همه مسلمانان و مردم آزادی‌خواه جهان ندای «نَصۡرٞ مِّنَ ٱللَّهِ وَفَتۡحٞ قَرِیب» را در برابر جنایت‌های این رژیم منحوس سر می‌دهند و فریاد آزادی ملت مظلوم فلسطین در جهان طنین‌انداز می‌شود.

به گزارش مرکز دیپلماسی عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان انرژی اتمی ایران؛ محمد اسلامی؛ معاون رییس‌جمهور در پیامی به مناسبت روز جهانی قدس با دعوت از ملت بزرگ ایران به‌منظور حضور در راهپیمایی علیه جنایت‌های رژیم صهیونسیتی نوشت:

بسم الله الرحمن الرحیم

روز جهانی قدس از جلوه‌های مهم اتحاد مسلمانان در سراسر گیتی است که با درایت ژرف بنیانگذار کبیر انقلاب شکوهمند اسلامی بر تارک تاریخ به یادگار مانده است‌ و یکپارچگی مسلمانان را در حمایت از ملت مظلوم فلسطین به رخ می‌کشد.

جنایت‌های رژیم غاصب صهیونیستی بدون توجه به حقوق انسانی و نقض گسترده حقوق بین‌المللی بشردوستانه کماکان ادامه دارد؛ امروز امت اسلامی و در راس آن محور مقاومت با اتحاد و انسجام و نیز راهبرد استقامت در برابر ظلم و مقابله با اشغالگری، جبهه جدیدی را در برابر حاکمان و حامیان رژیم صهیونیستی ایجاد کرده‌اند و به لطف خداوند و با رشادت‌های یاران واقعی امام زمان عج‌الله تعالی فرجه الشریف، پیروزی واقعی از آن سربازان رشید جهان اسلام خواهد شد.

همان‌گونه که رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیانات ارزشمندشان فرمودند که «روز قدس امسال یک خروش بین‌المللی علیه رژیم غاصب صهیونیستی خواهد بود»؛ فردا همه مسلمانان و مردم آزادی‌خواه جهان ندای «نَصۡرٞ مِّنَ ٱللَّهِ وَفَتۡحٞ قَرِيب» را در برابر جنایت‌های این رژیم منحوس سر می‌دهند و فریاد آزادی ملت مظلوم فلسطین در جهان طنین انداز می‌شود. انشاالله

پربازدیدترین ها

مطالب مرتبط

آرشیو مطالب

  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
login